M20-065030W0546
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M20-065030W0546
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului HEADER
Foi de date: M20-065030W0546.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M20-065030W0546
Număr parc M20-065030W0546 Producător Harwin
Descriere HEADER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5537 pcs Fișa cu date M20-065030W0546.pdf
Voltaj 800V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie M20 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.474" (12.04mm) Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Through Hole
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 9.94mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.256" (6.50mm)