M20-058030H0645
HarwinHarwin
Harwin
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M20-058030H0645
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului HEADER
Foi de date: M20-058030H0645.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M20-058030H0645
Număr parc M20-058030H0645 Producător Harwin
Descriere HEADER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5765 pcs Fișa cu date M20-058030H0645.pdf
Voltaj 800V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie M20 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 6 Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A per Contact Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.228" (5.80mm)