V510LA40AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LA40AP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V510LA40AP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
Foi de date: V510LA40AP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V510LA40AP
Număr parc V510LA40AP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78531 pcs Fișa cu date V510LA40AP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 820V Tensiunea varistorului (Min) 738V
Tensiunea varistorului (Max) 902V Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume F3026
V510LA40AP-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 675V
AC Volt maxim 510V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 110J descriere detaliata 820V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 4.5kA Capacitate @ Frecventa 250pF @ 1MHz