V510LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V510LA10CP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V510LA10CP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Foi de date: V510LA10CP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V510LA10CP
Număr parc V510LA10CP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 87732 pcs Fișa cu date V510LA10CP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 820V Tensiunea varistorului (Min) 738V
Tensiunea varistorului (Max) 902V Serie C-III
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Alte nume F10960
V510LA10CP-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) AC Volt maxim 510V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 98J
descriere detaliata 820V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 3.5kA
Capacitate @ Frecventa 20pF @ 1MHz