V320LU40CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LU40CPX10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V320LU40CPX10
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V320LU40CPX10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V320LU40CPX10
Număr parc V320LU40CPX10 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 169863 pcs Fișa cu date V320LU40CPX10.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 510V Tensiunea varistorului (Min) 462V
Tensiunea varistorului (Max) 558V Serie C-III
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 320V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 345J descriere detaliata 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1MHz