V320LU40BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V320LU40BPX10
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V320LU40BPX10
Număr parc V320LU40BPX10 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 217912 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 501V Tensiunea varistorului (Min) 462V
Tensiunea varistorului (Max) 540V Serie LU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 420V AC Volt maxim 320V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 150J
descriere detaliata 501V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 750pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V320LU40BP
V320LU40BP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 501V 6.5KA DISC 20MM