V301HA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V301HA40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V301HA40
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 470V 40KA DISC 40MM
Foi de date: V301HA40.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V301HA40
Număr parc V301HA40 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 470V 40KA DISC 40MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6614 pcs Fișa cu date V301HA40.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 470V Tensiunea varistorului (Min) 423V
Tensiunea varistorului (Max) 517V Serie HA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 40mm, Formed Tabs
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 410V AC Volt maxim 300V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 430J
descriere detaliata 470V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs Curent - Surge 40kA
Capacitate @ Frecventa 4100pF @ 1MHz