V301HA32
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V301HA32
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 470V 25KA DISC 32MM
Foi de date: V301HA32.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V301HA32
Număr parc V301HA32 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 470V 25KA DISC 32MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7601 pcs Fișa cu date V301HA32.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 470V Tensiunea varistorului (Min) 423V
Tensiunea varistorului (Max) 517V Serie HA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 32mm, Formed Tabs
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 410V AC Volt maxim 300V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 370J
descriere detaliata 470V 25kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 32mm, Formed Tabs Curent - Surge 25kA
Capacitate @ Frecventa 2050pF @ 1MHz