V18MLE1206NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE1206NT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V18MLE1206NT
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 25V 1206
Foi de date: V18MLE1206NT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V18MLE1206NT
Număr parc V18MLE1206NT Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 25V 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 217643 pcs Fișa cu date V18MLE1206NT.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 25V Tensiunea varistorului (Min) 22V
Tensiunea varistorului (Max) 28V Serie MLE
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount, MLCV Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 18V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie - descriere detaliata 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Capacitate @ Frecventa 1700pF @ 1MHz