V18MLE1206NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE1206NH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V18MLE1206NH
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 25V 1206
Foi de date: V18MLE1206NH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V18MLE1206NH
Număr parc V18MLE1206NH Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 25V 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 192954 pcs Fișa cu date V18MLE1206NH.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 25V Tensiunea varistorului (Min) 22V
Tensiunea varistorului (Max) 28V Serie MLE
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Alte nume F3835TR
V18MLE1206NH-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount, MLCV
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 18V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie -
descriere detaliata 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Capacitate @ Frecventa 1700pF @ 1MHz