V18MLE0603H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE0603H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V18MLE0603H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 25V 0603
Foi de date: V18MLE0603H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V18MLE0603H
Număr parc V18MLE0603H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 25V 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 182727 pcs Fișa cu date V18MLE0603H.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 25V Tensiunea varistorului (Min) 22V
Tensiunea varistorului (Max) 28V Serie MLE
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume F2188CT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount, MLCV
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 18V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie -
descriere detaliata 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Capacitate @ Frecventa 125pF @ 1MHz