V18MLE0402FR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V18MLE0402FR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU
Foi de date: V18MLE0402FR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V18MLE0402FR
Număr parc V18MLE0402FR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 736460 pcs Fișa cu date V18MLE0402FR.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 25V Tensiunea varistorului (Min) 22V
Tensiunea varistorului (Max) 28V Serie MLA
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount, MLCV
Voltaj maxim DC 18V AC Volt maxim 14V
Caracteristici - Energie 0.05J
descriere detaliata 25V 20A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric) Curent - Surge 20A
Capacitate @ Frecventa 40pF @ 1MHz