V150ZU05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150ZU05P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150ZU05P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Foi de date: V150ZU05P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150ZU05P
Număr parc V150ZU05P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 150V 400A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 719975 pcs Fișa cu date V150ZU05P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 150V Tensiunea varistorului (Min) 135V
Tensiunea varistorului (Max) 165V Serie ZU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 5mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 127V AC Volt maxim 92V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 4.0J
descriere detaliata 150V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Curent - Surge 400A
Capacitate @ Frecventa 190pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150ZT8PX2855
V150ZT8PX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
In stoc: 319968 pcs
Descarca:
RFQ
V150ZU05
V150ZU05
Descriere: VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
In stoc: 7018 pcs
Descarca: V150ZU05.pdf
RFQ
V150ZT4P
V150ZT4P
Descriere: VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Descarca: V150ZT4P.pdf
V150ZU05PX2855
V150ZU05PX2855