V150ZU05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150ZU05 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150ZU05
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Foi de date: V150ZU05.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150ZU05
Număr parc V150ZU05 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 150V 400A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7018 pcs Fișa cu date V150ZU05.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 150V Tensiunea varistorului (Min) 135V
Tensiunea varistorului (Max) 165V Serie ZU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 5mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 127V AC Volt maxim 92V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 4.0J
descriere detaliata 150V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Curent - Surge 400A
Capacitate @ Frecventa 190pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150ZT4
V150ZT4
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
In stoc: 5198 pcs
Descarca: V150ZT4.pdf
RFQ
V150ZU05PX2855
V150ZU05PX2855
Descriere: VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
In stoc: 655578 pcs
Descarca:
RFQ
V150ZU05P
V150ZU05P