V14MLA0805NH
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V14MLA0805NH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V14MLA0805NH
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 18.1V 120A 0805
Foi de date: V14MLA0805NH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V14MLA0805NH
Număr parc V14MLA0805NH Producător Littelfuse Inc.
Descriere VARISTOR 18.1V 120A 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 500144 pcs Fișa cu date V14MLA0805NH.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 15.9V Tensiunea varistorului (Max) 18.1V
Serie MLA Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Polarizare 0805 (2012 Metric) Orientare 1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA) Număr de porturi 14VDC
Tipul de montare Surface Mount, MLCV Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 10VAC AC Volt maxim 0.30J
Codul producătorului V14MLA0805NH Energie 120A
Descriere VARISTOR 18.1V 120A 0805 Curent - Surge 20.3V
Capacitate @ Frecventa 560pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V14MLA0805LWT
V14MLA0805LWT
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 18.1V 40A 0805
In stoc: 3620 pcs
Descarca: V14MLA0805LWT.pdf
RFQ
V14MLA0805WT
V14MLA0805WT
Descriere: VARISTOR 18.1V 120A 0805
In stoc: 3585 pcs
Descarca: V14MLA0805WT.pdf
RFQ
V14MLA0805NH
V14MLA0805NH
Producători: Littelfuse Inc.