V14MLA0805LWH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA0805LWH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V14MLA0805LWH
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 18.1V 40A 0805
Foi de date: V14MLA0805LWH.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V14MLA0805LWH
Număr parc V14MLA0805LWH Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 18.1V 40A 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2985 pcs Fișa cu date V14MLA0805LWH.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 18.1V Tensiunea varistorului (Min) 15.9V
Tensiunea varistorului (Max) 20.3V Serie MLA
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount, MLCV Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 14V AC Volt maxim 10V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 0.10J
descriere detaliata 18.1V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Curent - Surge 40A
Capacitate @ Frecventa 320pF @ 1MHz