V140LT20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V140LT20AP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V140LT20AP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V140LT20AP
Număr parc V140LT20AP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 262984 pcs Fișa cu date V140LT20AP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 220V Tensiunea varistorului (Min) 198V
Tensiunea varistorului (Max) 242V Serie LT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 180V AC Volt maxim 140V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 75J
descriere detaliata 220V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 1750pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V140LT10CPX2855
V140LT10CPX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
In stoc: 179287 pcs
Descarca: V140LT10CPX2855.pdf
RFQ
V140LT20APX10
V140LT20APX10
Descriere: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM