V140LT10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LT10A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V140LT10A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Foi de date: V140LT10A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V140LT10A
Număr parc V140LT10A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4778 pcs Fișa cu date V140LT10A.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 220V Tensiunea varistorului (Min) 198V
Tensiunea varistorului (Max) 242V Serie LT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 180V AC Volt maxim 140V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 42J
descriere detaliata 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Curent - Surge 4.5kA
Capacitate @ Frecventa 900pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V140LT10APX2855
V140LT10APX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
In stoc: 352434 pcs
Descarca: V140LT10APX2855.pdf
RFQ
V140LT10AP
V140LT10AP