SZ1SMB13CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB13CAT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SZ1SMB13CAT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 13V 21.5V SMB
Foi de date: SZ1SMB13CAT3G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SZ1SMB13CAT3G
Număr parc SZ1SMB13CAT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 13V 21.5V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 123602 pcs Fișa cu date SZ1SMB13CAT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 13V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 14.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB Serie Automotive, AEC-Q101
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume F11540CT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 27.9A
Capacitate @ Frecventa 630pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 1