SZ1SMB12AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB12AT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SZ1SMB12AT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 19.9V SMB
Foi de date: 1.SZ1SMB12AT3G.pdf2.SZ1SMB12AT3G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SZ1SMB12AT3G
Număr parc SZ1SMB12AT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 12V 19.9V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 421852 pcs Fișa cu date 1.SZ1SMB12AT3G.pdf2.SZ1SMB12AT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 13.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume F11537TR
SZ1SMB12AT3G-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 30.2A Capacitate @ Frecventa 1245pF @ 1MHz