SPXI015.T
Prezentarea produsului
Număr parc: SPXI015.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 15A 1.5KVDC INLINE
Foi de date: SPXI015.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPXI015.T
Număr parc SPXI015.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 15A 1.5KVDC INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4000 pcs Fișa cu date SPXI015.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1.5kV Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 3.475" L (10.31mm x 88.27mm)
Serie POWR-GARD® SPXI Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Inline, Double Ended
Temperatura de Operare - Tipul de montare In Line
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 299
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici Intrinsically Safe DC Rezistență la rece 0.0131 Ohms
Ratingul curent 15A Clasă -