SPXI015.L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPXI015.L
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 15A 1.5KVDC INLINE
Foi de date: SPXI015.L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPXI015.L
Număr parc SPXI015.L Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 15A 1.5KVDC INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4893 pcs Fișa cu date SPXI015.L.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1.5kV Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 3.475" L (10.31mm x 88.27mm)
Serie POWR-GARD® SPXI Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Inline, Double Ended
Alte nume SPXI 15A Temperatura de Operare -
Tipul de montare In Line Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 299 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Intrinsically Safe
DC Rezistență la rece 0.0131 Ohms Ratingul curent 15A