SMOV34S751NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S751NP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMOV34S751NP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1200V 40KA ENCASED
Foi de date: SMOV34S751NP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMOV34S751NP
Număr parc SMOV34S751NP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1200V 40KA ENCASED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5114 pcs Fișa cu date SMOV34S751NP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1.2kV Tensiunea varistorului (Min) 1.08kV
Tensiunea varistorului (Max) 1.32kV Serie SMOV34S
ambalare Bulk Pachet / Caz Box, 5 lead
Alte nume F5867 Temperatura de Operare -45°C ~ 75°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 970V
AC Volt maxim 750V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Thermally Protected Energie 1200J
descriere detaliata 1.2kV 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead Curent - Surge 40kA
Capacitate @ Frecventa 1800pF @ 1MHz