SMOV34S621MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S621MP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMOV34S621MP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 1000V 40KA ENCASED
Foi de date: SMOV34S621MP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMOV34S621MP
Număr parc SMOV34S621MP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 1000V 40KA ENCASED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5671 pcs Fișa cu date SMOV34S621MP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 1kV Tensiunea varistorului (Min) 900V
Tensiunea varistorului (Max) 1.1kV Serie SMOV34S
ambalare Bulk Pachet / Caz Box, 5 lead
Temperatura de Operare -45°C ~ 75°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 800V AC Volt maxim 620V
Energie 1010J descriere detaliata 1kV 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
Curent - Surge 40kA Capacitate @ Frecventa 2100pF @ 1MHz