SMBJ22CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ22CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ22CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Foi de date: SMBJ22CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ22CA
Număr parc SMBJ22CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 159776 pcs Fișa cu date SMBJ22CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 22V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 24.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AA (SMBJ) Serie SMBJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume SMBJ22CACCCT
SMBJ22CACCCT-ND
SMBJ22CALFCT
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 16.9A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMBJ22ATR
SMBJ22ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: TVS DIODE 22V 35.5V SMB
In stoc: 1221818 pcs
Descarca: SMBJ22ATR.pdf
RFQ
SMBJ22C-E3/52
SMBJ22C-E3/52
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 22V 39.4V DO214AA
In stoc: 3743 pcs
Descarca: SMBJ22C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ22CA R5G
SMBJ22CA R5G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Descarca: SMBJ22CA R5G.pdf
SMBJ22CA M4G
SMBJ22CA M4G
Descarca: SMBJ22CA M4G.pdf
SMBJ22C-E3/5B
SMBJ22C-E3/5B
Descarca: SMBJ22C-E3/5B.pdf
SMBJ22C
SMBJ22C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 22V 37.28V DO214AA
Descarca: SMBJ22C.pdf
SMBJ22CA
SMBJ22CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMBJ22CA.pdf
SMBJ22CA-13
SMBJ22CA-13
Producători: Diodes Incorporated
Descarca: SMBJ22CA-13.pdf
SMBJ22CA-13-F
SMBJ22CA-13-F
Descarca: SMBJ22CA-13-F.pdf
SMBJ22CA
SMBJ22CA
Producători: Fairchild/ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMB
Descarca: SMBJ22CA.pdf
SMBJ22CA-E3/52
SMBJ22CA-E3/52
Descarca: SMBJ22CA-E3/52.pdf
SMBJ22AHR5G
SMBJ22AHR5G
Descarca: SMBJ22AHR5G.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW