SMBJ22CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ22CA-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ22CA-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 22V 35.5V SMB
Foi de date: SMBJ22CA-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ22CA-13
Număr parc SMBJ22CA-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 22V 35.5V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5868 pcs Fișa cu date SMBJ22CA-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 22V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 24.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB Serie SMBJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W