SL1011B150C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011B150C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1011B150C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 150V 10KA
Foi de date: SL1011B150C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SL1011B150C
Număr parc SL1011B150C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 150V 10KA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2934 pcs Fișa cu date SL1011B150C.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 150V Toleranţă -
Serie SL1011B ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylinder No Lead Numărul de polonezi 2
Tipul de montare User Defined Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 150V 10000A (10kA) 2 Pole User Defined