SL1011B145A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011B145A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1011B145A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 145V 10KA THROUGH HOLE
Foi de date: SL1011B145A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SL1011B145A
Număr parc SL1011B145A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 145V 10KA THROUGH HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5247 pcs Fișa cu date SL1011B145A.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 145V Toleranţă -
Serie SL1011B ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Cylinder Numărul de polonezi 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 145V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole