SL1010A470SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1010A470SM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1010A470SM
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 470V 5KA SURFACE MOUNT
Foi de date: SL1010A470SM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1010A470SM
Număr parc SL1010A470SM Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 470V 5KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49501 pcs Fișa cu date SL1010A470SM.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 470V Toleranţă -
Serie SL1010A ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 3-SMD Cylinder Square End Alte nume F6744CT
Numărul de polonezi 3 Tipul de montare Surface Mount
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 470V 5000A (5kA) 3 Pole Surface Mount