SL1010A170SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1010A170SM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1010A170SM
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 170V 5KA SURFACE MOUNT
Foi de date: SL1010A170SM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1010A170SM
Număr parc SL1010A170SM Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 170V 5KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 114583 pcs Fișa cu date SL1010A170SM.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 170V Toleranţă -
Serie SL1010A ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3-SMD Cylinder Square End Numărul de polonezi 3
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 170V 5000A (5kA) 3 Pole Surface Mount
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SL1003A450SM
SL1003A450SM
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: GDT 450V 10KA SURFACE MOUNT
In stoc: 19294 pcs
Descarca: SL1003A450SM.pdf
RFQ
SL1010A170SMF
SL1010A170SMF
Descriere: GDT 170V 5KA SMD FAIL SHORT