SL1003A400C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A400C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1003A400C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 400V 10KA
Foi de date: SL1003A400C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1003A400C
Număr parc SL1003A400C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 400V 10KA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20434 pcs Fișa cu date SL1003A400C.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 400V Toleranţă -
Serie SL1003A ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylinder No Lead, 3 Terminal Alte nume SL1003A400CB
Numărul de polonezi 3 Tipul de montare User Defined
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 400V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined