SL1003A350SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A350SM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1003A350SM
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 350V 10KA SURFACE MOUNT
Foi de date: SL1003A350SM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1003A350SM
Număr parc SL1003A350SM Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 350V 10KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45373 pcs Fișa cu date SL1003A350SM.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 350V Toleranţă -
Serie SL1003A ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3-SMD Cylinder Square End Numărul de polonezi 3
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 350V 10000A (10kA) 3 Pole Surface Mount