SL1003A260R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A260R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1003A260R
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 260V 10KA THROUGH HOLE
Foi de date: SL1003A260R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1003A260R
Număr parc SL1003A260R Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 260V 10KA THROUGH HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78611 pcs Fișa cu date SL1003A260R.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 260V Toleranţă -
Serie SL1003A ambalare Tray
Pachet / Caz Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Alte nume SL1003A260RB
Numărul de polonezi 3 Tipul de montare Through Hole
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 260V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SL1003A300SM
SL1003A300SM
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: GDT 300V 10KA SURFACE MOUNT
In stoc: 44578 pcs
Descarca: SL1003A300SM.pdf
RFQ
SL1003A260RF
SL1003A260RF
Descriere: GDT 260V 10KA T/H FAIL SHORT