SL1003A250SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A250SM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL1003A250SM
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 250V 10KA SURFACE MOUNT
Foi de date: SL1003A250SM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL1003A250SM
Număr parc SL1003A250SM Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 250V 10KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18131 pcs Fișa cu date SL1003A250SM.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 250V Toleranţă -
Serie SL1003A ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 3-SMD Cylinder Square End Alte nume F6577CT
Numărul de polonezi 3 Tipul de montare Surface Mount
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) 3 Pole Surface Mount