SJ6004DS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SJ6004DS2TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SCR 4A TO252
Foi de date: SJ6004DS2TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SJ6004DS2TP
Număr parc SJ6004DS2TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SCR 4A TO252 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73447 pcs Fișa cu date SJ6004DS2TP.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.6V Tensiune - Stare Off 600V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Pachetul dispozitivului furnizor TO-252, (D-Pak)
Serie SJ Tip SCR Sensitive Gate
ambalare Tube Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Alte nume F10318 Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SCR 600V 4A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 4A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 2.56A
Starea curent - oprit (Max) 5µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 25A, 30A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 6mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 200µA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SJ6006DS2RP
SJ6006DS2RP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: SCR 6A TO252