SJ6006VS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6006VS2TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SJ6006VS2TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SCR 6A TO251
Foi de date: SJ6006VS2TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SJ6006VS2TP
Număr parc SJ6006VS2TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SCR 6A TO251 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62658 pcs Fișa cu date SJ6006VS2TP.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.6V Tensiune - Stare Off 600V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V Pachetul dispozitivului furnizor TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serie SJ Tip SCR Sensitive Gate
ambalare Tube Pachet / Caz TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Alte nume F10319 Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SCR 600V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 3.84A
Starea curent - oprit (Max) 5µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 6mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 15mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SJ6008
SJ6008
Producători: 3M
Descriere: BUMPER ROLLSTOCK 108'L X 9"W BLK
In stoc: 44 pcs
Descarca: SJ6008.pdf
RFQ
SJ6008DRP
SJ6008DRP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: SCR 600V 8A TO252
In stoc: 150433 pcs
Descarca: SJ6008DRP.pdf
RFQ
SJ6006V1TP
SJ6006V1TP
Descriere: SCR 6A TO251
In stoc: 68597 pcs
Descarca: SJ6006V1TP.pdf
SJ6005 WHT A20FL 4 1/2
SJ6005 WHT A20FL 4 1/2"X24YD
Producători: 3M
Descriere: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
In stoc: 61 pcs
Descarca:
SJ6008 BK A20FL 9
SJ6008 BK A20FL 9"X36YD
In stoc: 36 pcs
Descarca:
SJ6006DS2RP
SJ6006DS2RP
Descriere: SCR 6A TO252