ROV07H361K
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV07H361K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM
Foi de date: ROV07H361K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV07H361K
Număr parc ROV07H361K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5190 pcs Fișa cu date ROV07H361K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume F82988-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 300V
AC Volt maxim 230V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 32J descriere detaliata 360V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.75kA Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV07H330K-S-2
ROV07H330K-S-2
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 33V 500A DISC 7MM
In stoc: 5960 pcs
Descarca: ROV07H330K-S-2.pdf
RFQ
ROV07H361K-S
ROV07H361K-S
Descriere: VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM