ROV07H331K-2
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV07H331K-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM
Foi de date: ROV07H331K-2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV07H331K-2
Număr parc ROV07H331K-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4665 pcs Fișa cu date ROV07H331K-2.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 330V Tensiunea varistorului (Min) 297V
Tensiunea varistorului (Max) 363V Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume E08695-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 275V
AC Volt maxim 210V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 28J descriere detaliata 330V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.75kA Capacitate @ Frecventa 140pF @ 1kHz