ROV07H151K
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV07H151K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM
Foi de date: ROV07H151K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV07H151K
Număr parc ROV07H151K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3868 pcs Fișa cu date ROV07H151K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 150V Tensiunea varistorului (Min) 135V
Tensiunea varistorului (Max) 165V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume A09541-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 125V
AC Volt maxim 95V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 13J descriere detaliata 150V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.75kA Capacitate @ Frecventa 370pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV07H151K-S
ROV07H151K-S
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM
In stoc: 3840 pcs
Descarca: ROV07H151K-S.pdf
RFQ
ROV07H180M-2
ROV07H180M-2
Descriere: VARISTOR 18V 500A DISC 7MM
In stoc: 5169 pcs
Descarca: ROV07H180M-2.pdf
RFQ
ROV07H151K-2
ROV07H151K-2