ROV07H151K-2
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV07H151K-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM
Foi de date: ROV07H151K-2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV07H151K-2
Număr parc ROV07H151K-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5492 pcs Fișa cu date ROV07H151K-2.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 150V Tensiunea varistorului (Min) 135V
Tensiunea varistorului (Max) 165V Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume C57144-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 125V
AC Volt maxim 95V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 13J descriere detaliata 150V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.75kA Capacitate @ Frecventa 370pF @ 1kHz