ROV05H470K
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV05H470K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 47V 250A DISC 5MM
Foi de date: ROV05H470K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV05H470K
Număr parc ROV05H470K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 47V 250A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6308 pcs Fișa cu date ROV05H470K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 47V Tensiunea varistorului (Min) 42.3V
Tensiunea varistorului (Max) 51.7V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 5mm
Alte nume A19440-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 38V
AC Volt maxim 30V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 1.8J descriere detaliata 47V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Curent - Surge 250A Capacitate @ Frecventa 720pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV05H431K-S
ROV05H431K-S
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
In stoc: 4975 pcs
Descarca: ROV05H431K-S.pdf
RFQ
ROV05H431K-S-2
ROV05H431K-S-2
In stoc: 4866 pcs
Descarca: ROV05H431K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H470K-2
ROV05H470K-2
Descriere: VARISTOR 47V 250A DISC 5MM