ROV05H431K
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV05H431K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
Foi de date: ROV05H431K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV05H431K
Număr parc ROV05H431K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 430V 800A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4406 pcs Fișa cu date ROV05H431K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 430V Tensiunea varistorului (Min) 387V
Tensiunea varistorului (Max) 473V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 5mm
Alte nume F36283-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 350V
AC Volt maxim 275V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 20J descriere detaliata 430V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Curent - Surge 800A Capacitate @ Frecventa 45pF @ 1kHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROV05H390K-S-2
ROV05H390K-S-2
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 39V 250A DISC 5MM
In stoc: 5759 pcs
Descarca: ROV05H390K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H470K-S
ROV05H470K-S
Descriere: VARISTOR 47V 250A DISC 5MM
In stoc: 4474 pcs
Descarca: ROV05H470K-S.pdf
RFQ
ROV05H431K-S
ROV05H431K-S
Descriere: VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
Descarca: ROV05H431K-S.pdf
ROV05H391K-S-2
ROV05H391K-S-2
Descriere: VARISTOR 390V 800A DISC 5MM
Descarca: ROV05H391K-S-2.pdf
ROV05H431K-S-2
ROV05H431K-S-2