ROV05-820K
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV05-820K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
Foi de date: ROV05-820K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV05-820K
Număr parc ROV05-820K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 82V 400A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3702 pcs Fișa cu date ROV05-820K.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 82V Tensiunea varistorului (Min) 73.8V
Tensiunea varistorului (Max) 90.2V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 5mm
Alte nume E04882-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 65V
AC Volt maxim 50V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 2.8J descriere detaliata 82V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Curent - Surge 400A Capacitate @ Frecventa 269pF @ 1kHz