ROV05-751K-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROV05-751K-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 750V 400A DISC 5MM
Foi de date: ROV05-751K-2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROV05-751K-2
Număr parc ROV05-751K-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 750V 400A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5889 pcs Fișa cu date ROV05-751K-2.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 750V Tensiunea varistorului (Min) 675V
Tensiunea varistorului (Max) 825V Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 5mm
Alte nume D04600-000 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Voltaj maxim DC 615V
AC Volt maxim 460V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 22.5J descriere detaliata 750V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Curent - Surge 400A