Q6010L555TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6010L555TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q6010L555TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC 600V 10A TO220
Foi de date: 1.Q6010L555TP.pdf2.Q6010L555TP.pdf3.Q6010L555TP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Q6010L555TP
Număr parc Q6010L555TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC 600V 10A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4638 pcs Fișa cu date 1.Q6010L555TP.pdf2.Q6010L555TP.pdf3.Q6010L555TP.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Standard Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Standard 600V 10A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 10A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA
configurație Single
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Q6010L4
Q6010L4
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TRIAC 600V 10A TO220
In stoc: 37692 pcs
Descarca: Q6010L4.pdf
RFQ
Q6010L5
Q6010L5