Q6010F51
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6010F51 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q6010F51
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC 600V 10A TO202
Foi de date: 1.Q6010F51.pdf2.Q6010F51.pdf
  • Mesaj
Specificațiile Q6010F51
Număr parc Q6010F51 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC 600V 10A TO202 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6400 pcs Fișa cu date 1.Q6010F51.pdf2.Q6010F51.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2.5V
Tip Triac Standard Pachetul dispozitivului furnizor TO-202
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-202 Long Tab Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Standard 600V 10A Through Hole TO-202
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 10A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 50mA