Q4006RH3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4006RH3TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q4006RH3TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 400V 6A TO22
Foi de date: 1.Q4006RH3TP.pdf2.Q4006RH3TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q4006RH3TP
Număr parc Q4006RH3TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 400V 6A TO22 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 90925 pcs Fișa cu date 1.Q4006RH3TP.pdf2.Q4006RH3TP.pdf
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 6A Through Hole TO-220AB
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 15mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 10mA