Q4006NH4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4006NH4TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Q4006NH4TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 400V 6A TO263
Foi de date: 1.Q4006NH4TP.pdf2.Q4006NH4TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Q4006NH4TP
Număr parc Q4006NH4TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 400V 6A TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83994 pcs Fișa cu date 1.Q4006NH4TP.pdf2.Q4006NH4TP.pdf
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor TO-263 (D2Pak)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 6A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 35mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 35mA