PSR030FS0125Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PSR030FS0125Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE SQUARE 125A 700VAC/600VDC
Foi de date: 1.PSR030FS0125Z.pdf2.PSR030FS0125Z.pdf
Starea stocului 620 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSR030FS0125Z
Număr parc PSR030FS0125Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE SQUARE 125A 700VAC/600VDC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 620 pcs Fișa cu date 1.PSR030FS0125Z.pdf2.PSR030FS0125Z.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 700V
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm) Serie POWR-SPEED® PSR
Timp de raspuns Fast Pachet / Caz -
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Bolt Mount
Se topește 707 Tipul siguranței Square
Caracteristici - Ratingul curent 125A