PSR030FL0500Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSR030FL0500Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE SQUARE 500A 700VAC/600VDC
Foi de date: 1.PSR030FL0500Z.pdf2.PSR030FL0500Z.pdf
Starea stocului 551 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSR030FL0500Z
Număr parc PSR030FL0500Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE SQUARE 500A 700VAC/600VDC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 551 pcs Fișa cu date 1.PSR030FL0500Z.pdf2.PSR030FL0500Z.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 700V
Dimensiune / Dimensiune 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm) Serie POWR-SPEED® PSR
Timp de raspuns Fast Pachet / Caz -
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Bolt Mount
Se topește 31429 Tipul siguranței Square
Caracteristici - Ratingul curent 500A